dnešek...

středa 23. prosince 2015

...v odkazech:

autor: B. Kliban
- Moje milovaná žena je od rána jakási rozvrkočená. Asi proto, že peče vrkoč.

- Na dálnici nedaleko od nás se stala nehoda. Vlivem silné intuice, slušné dávky náhody a taky trochu přičiněním Waze jsme se s Terezkou cestou pro vánoční rybu vyhnuli několikakilometrové koloně.

- Byl jsem běhat. Jenom v mikině. Sluníčko mi hřálo na tváři a kolem mě vál příjemný voňavý vítr. Je mi jedno, že budou na blátě. Běžel jsem, na obzoru pozoroval tu stojící kolonu a myslel na ty lidi. Ani ne tak na ty, co se po pár hodinách stání rozjedou do svých domovů. Myslel jsem hlavně na ty, co už se domů třeba nevrátí. Běžel jsem, očima přejížděl tu nekonečnou řadu kamionů a byl jsem šťastný, že mohu čvachtat v blátě a pouštět do plic čerstvý vánek.

- V noci jsem hltal dalšího Murakamiho. Dostal jsem při tom několik nápadů do své knihy. Jestli jí někdy dopíšu, bude to hlavně jeho zásluha (a já jí dopíšu, když už jsem to práskl, že?)...

- Nemám moc vánoční náladu. Koledy mě neberou. Začal jsem si ve vaně pouštět ČR Jazz. Objevil jsem pro sebe díky tomu už několik muzikantů. Doporučuji.

Hoďme starosti za hlavu, čvachtejme v blátě a užívejme krásné svátky... jo a pusťme si k tomu třeba nějakou pěknou muziku:


5 komentářů :

 1. Super počteníčko, díky za to. Krásné Vánoce a těším se na Vaše myšlenky v písmenkách... Tak krásný, zdravý a inspirativní rok 2016 směrem na kopeček. Zdraví Lu z Moravy.

  OdpovědětVymazat
 2. Rada ctu vaš blog,jen tak dale.
  Přeji Vam všem na kopeček krasne Vanoce,Štastny Novy rok.
  Vlasta z Krnova

  OdpovědětVymazat
 3. Tome dodatečně ... Zdraví,spoustu lásky a pohlazení,štěstí a jen to nej..nej.. do dalšího roku 2016.
  Přeji od ♥

  OdpovědětVymazat