Až do...

neděle 10. ledna 2016

...čtvrtečního večera jsem si myslel, že déšť v hledišti byl doména pouze Járy Cimrmana. Po návštěvě jednoho pražského divadla, kde začalo dámě ve třetí řadě před námi kapat na hlavu, jsem změnil svůj názor (a vedení divadla svého správce, jak doufám).

Vyměkl jsem a zazimoval skútr.

Tento týden mi dvakrát ujel autobus a jednou mi kvůli kalamitní centimetrové vrstvě sněhu nejel vlak. Naštěstí při sobě v uzlíčku stále nosím elasťáky a pár běžeckých bot. Jediný, kdo z toho má opravdu radost, je můj tréninkový deník.

Myslel jsem si, že udělat žebřík bude hračka. Nakonec mě stál celou volnou sobotu a heksnšus.

Na Ášu už lezou choutky.

Terezce jsem na nočním stolku našel novou knížku. Ilustrace Alžběty Skálové mě dostaly (a Terezku prý zase obsah knihy):

3 komentáře :

 1. dobrý večer Tome, ty kresby jsou do dětské knížky dost drsné, podle mého názoru, já se také těším na dobu, kdy budeme mít konečně prezidenta, na kterého můžeme být hrdí, ale tohle mi přijde -- tak nějak moc? Jaký názor máte Vy? Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý večer Lenko, děkuji za komentář. Upřímně řečeno, konkrétně v případě osoby našeho současného prezidenta neumím objektivně posoudit, co je ještě v mezích a co už je moc, jelikož on sám ty hranice boří a neustále posouvá. Vždycky, když už si myslím, že toto už je dno, zjistím, že klesl ještě hlouběji. Řekl bych, že každý má tolik úcty, kolik si zaslouží. Máte pravdu, že v případě dětské knihy by měli autoři být obezřetní. Hezký večer přeji, T.

   Vymazat
 2. Pěkný žebřík, za jednu sobotu, klobouk dolů, pane Tomáši. Radekzeslapek

  OdpovědětVymazat