čas nezastavíš...

pondělí 11. dubna 2016

... to je tedy fakt!
Na druhou stranu se dá (za pomoci kladiva, nože a jiných fidlátek) popohnat kupředu. Nejprve jsem si myslel, že zhotovit sezení v podobě stolu a dvou lavic o celkové rozloze 3x3m nebude žádná legrace. Nakonec jsem ovšem seznal, že podstatně těžší část úkolu na mne čeká v závěrečné fázi - a sice udělat ze dřeva (na němž ještě předminulou středu zpívalo hejno sýkorek) něco, co by připomínalo mnoho let používaný kus nábytku. Řeknu vám, suplovat zub času je pěkná dřina!A co jinak?
- Ve středu do mě nacouval pohřebák (stačilo málo a byl by mě i naložil)
- V pátek (při stání na červenou) najela před mými zraky jedna nebohá cyklistka přímo do sloupu pouličního osvětlení. Myslivec by řekl, že to dostala přímo na komoru. Doteď nechápu, že jsem byl jediný, který opustil vozidlo (v mém případě zvedl hledí přilby) a šel zjišťovat, zda nepotřebuje pomoc.
- K automechanikům přistupuji jako k lékařům. Dokud auto ještě trochu jelo, tvrdil jsem, že to chce jen víc plynu. Když ale začalo na dvojku úplně vynechávat a k nastartování bylo třeba si půl hodinky přivstat, vyměkl jsem a v sobotu ho zavezl do servisu.
- Díky Ášovi a mé pinzetě klesá populace klíšťat na přilehlých loukách.

... testuju (viz níže), betonuju (viz ještě níže), postaršuju (viz výše), regeneruju (viz níže) a vůbec jsem tak nějak rád na světě!

8 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Díky Alčo, sezení to vyřídím ;)
   T.

   Vymazat
 2. Ha- zase se smeju. Balzam na dusi po precteni zprav na i-dnes...bojim se trolů, plivajicich nenavist...chudak Lenka Dusilova...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, díky za Tvůj smích ;)
   Ano, taky mě z toho mrazí. Myslím, že Lenka Dusilová i David Koller s určitou slovní přestřelkou počítali, ovšem to, v co se to zvrhlo, je hnus. Svědčí to o jediné věci: jaká je úroveň stoupenců sympatizujících s "ním". Co je ovšem na pováženou - je jich celá armáda a při volbách jsou schopni přehlasovat tu slušnější část národa. Ale Jani... já věřím, že čím větší s****y budou nyní létat vzduchem, tím více pasivních NEvoličů se v tu pravou chvíli zvedne z křesla, protože už se na to nebudou moci dívat. Těch slušných je určitě více, jen nejsou slyšet.
   A dost už o trolech ;)
   Přeji nádherné dny
   T.

   Vymazat
 3. Tomi, lavicu a stôl som už chválila u Moniky, ale musím i tu, lebo Tvoje ruky urobili skvelú prácu. Tak nech sa Vám v tom vašom altánku krásne za stolom sedí. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andrej, moc děkuji za slova chvály i za milé přání. Posílám pozdravy a přeji krásné dny! :)
   T.

   Vymazat
 4. Zdravím,ta dřina se sakra vyplatila,už jsem taktéž chválila u Monči.Opravdu krásná práce.Teď jen posedět,ale vy to snad ani neumíte....jste pořád v nějaké činnosti,ale to je vlastně dobře,alespoň mám na co koukat).Tvůj humor mne vždy dostane))))Měj se krásně,Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, moc děkuji za laskavý komentář. Udělal mi radost ;)
   T.

   Vymazat