Dnes...

čtvrtek 28. dubna 2016


autor: Marc Johns
... několik tipů pro vás:

Znáte pořad ČT Krajinou domova? Doporučuji se dívat! Krásy naší země zachycené nádhernou kamerou (dnes ČT2 ve 21:30)!

Čtu Havla od Žantovského. Nečekal jsem, že se u té knížky budu bavit, ale je to tak. Žantovského styl je neskutečně čtivý.

Už jste slyšeli o blogu 2 Kinds of People? Autor vkládá vždy 2 obrázky charakterizující rozdílný přístup k určité věci. Neskutečně mě to baví a pokaždé se ptám, jak dlouho to ještě bude bavit autora?

S oblékáním se dají zažít všelijaká dobrodružství. Kdo někdy nechodil celý den s tričkem naruby, každou ponožkou jinou, nebo s mastným flekem v klíně, jako by nebyl! To ale není nic proti situaci, kdy se náhodou oblečete úplně stejně, jako podlaha v čekárně u zubaře. Podívejte se na pár fotek lidí, kteří to zažili a ještě měli odvahu jít s kůží na trh.

Krásný zbytek týdne všem a v sobotu to pořádně rozpalte!

4 komentáře :

 1. Tolik vtipností pokupě!
  K tomu oblékání - já k němu přistupuji ryze prakticky. To je taková hezká omluva pro roztrhané kalhoty, pokydané tričko či děravé boty. Nejsem šmudla - jsem praktická! ..což mne přivádí k blogu 2 Kinds of people - ty dva deštníky - kam se v přístupu k dešti ztratila pláštěnka? I když je fakt, že jsem asi jedinej dospělák, kterej nosí pláštěnku. Klasickou, za dvě stovky, na patentky, dlouhou a zelenou, naprosto neforemnou a příšernou, ale tak úžasně... praktickou.
  A žlutý dítě u hydrantu je výborný!
  Díky!
  fialka

  OdpovědětVymazat
 2. Tak ten toaletak mě fakt dostal. Jo,musím ho mít pověšený jen jedním směrem.. Druhá možnost je nepřípustná :-) Ivča

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý večer, pořad Krajinou domova je opravdu úchvatný...sledovala jsem už minulý díl a skoro jsem ani nedýchala. Měla bych na vás dotaz - nutně bych potřebovala koupit náramek, co vyrábíte :) šlo by to nějak?. Díky, Veronika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Verčo, omlouvám se, že reaguji až teď. Pošlete mi prosím na sebe mail na moji adresu vpravo nahoře pod profilem a zkusíme něco vymyslet. Krásný večer přeji, T.

   Vymazat