18. prosince 2011

pátek 18. prosince 2015

Často na něj vzpomínám. Poslední měsíce častěji, než dřív. Přemýšlím, jak by vnímal naši dnešní situaci. Snažím se hledat jeho intelektuální nadhled. Jsem pravdoláskař a vůbec se za to nestydím. Vím, že nebyl ideální, tak jako každý jiný člověk. A on byl člověk s velkým "Č". Docela mi chybí. Věřím v to, že znovu přijde prezident, za kterého se nebudu stydět.

16 komentářů :

 1. Mé pocity napsané na papír.Já bych to ale napsat neuměla. Taky mi chybí.Je to až s podivem.Místo toho abych si říkala "co by tomu řekla maminka?" si říkam: co by k tomu řekl on? Uprchlící, Albertov, státní návštěvy v Číně,.... On snad také neztrácel víru, tak i my musíme doufat, že doba studu za hlavu státu je jen dočasná. Krásnou nadcházející čtvrtou adventní neděli.....Anna

  OdpovědětSmazat
 2. Je to napsané naprosto výstižně a ztotožňuji se s každým slovem. Krásně napsané. Já se i duchu modlím, aby naše republika opět měla prezidenta, který by tu naši hezkou zemičku reprezentoval ve světě. Moc si to přeji hlavně pro naše děti.Alena

  OdpovědětSmazat
 3. a ktorý bude aj náš...tento bol....

  OdpovědětSmazat
 4. Je mi strašně líto, že ho naše holky nezažily, ty by byl vzor!

  OdpovědětSmazat
 5. Děkuju. MOC. Cítím to stejně.

  OdpovědětSmazat
 6. ..ale kdo Tome, kdo? Při příštích volbách se řiďme heslem mého strýce - Lidé bděte, neblbněte! pa Vokopka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hledat osobnost, jako byl Havel, je asi marné. Současný stav na Hradě mne dohnal ke skromnosti: mně by stačilo, aby dokázal reprezentovat naši vlast, aby mu nescházela slušnost a morální zásady. Aby nešířil strach, ale naději a aby vystupoval jako hlava suverénního státu a ne jako loutka východních mocností.

   Smazat
 7. Zdravím,krásné časy... to byl PÁN PREZIDENT♥ a nyní((((je mi z toho smutno.Krásný víkend.pa Šárka

  OdpovědětSmazat
 8. Ahoj Tome, o politiku se nezajímám ale za našeho momentálního prezidenta se opravdu stydím. Je trapný a v naší rodině jsme všichni bojovali za to aby se k moci nedostal. No dopadlo to jinak a tak se nabízí pasáž z jednoho vtipu Zdeňka Izera, kdy se ptali bače, co říká na Mečiara. Bača odvětil: "MY ZME SI HO ZVOLILI, MY SI HO AJ ZAREŽEME... :) Přeji vám všem na kopečku krásné Vánoce. Pa Stáňa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moudrý bača ;)
   Krásné Vánoce i tam k Vám... na východ.
   Pa, T.

   Smazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.