5 věcí...

pondělí 22. června 2015

...které mi udělaly radost v uplynulých dnech (aneb kdy mám pocit, že vývoj lidstva občas jde i správným směrem):

1.) Babiš vytahuje desky a konečně všem ukazuje, jak se řídí stát (firma). Nepřestávám doufat, že se nakonec sám znemožní. Co je mi ale jasné, že rozhodně nečetl moje festové postřehy, jinak by nemohl močit tak nezodpovědně. Kdyby ho ten náměstek místo pořizování populistických snímků raději vyvažoval!2.) Kocour i dcera dávají přednost mému domácímu jogurtu před kupovaným. Prošel jsem nejpřísnějším testem kvality! Já su tak šťastné!

3.) Někdo vymýšlí panel zobrazující dění před kamionem. Člověku by se jej ani nechtělo předjet (i když je to tak snadné)...4.) Konečně jsem se naučil nasazovat kontaktní čočky a užívám si ostrý zrak i při běhání. Nevěřili byste, jaké jsou od nás výhledy!!! Když jsem to nadšeně oznamoval ženě, odvětila, že už to za ty 3 roky zjistila sama.

5.) Počet víkendových akcí v našem nejbližším okolí se vyšplhal na číslo, se kterým si neumíme poradit. Po vzoru osla, který měl dvě hromady se senem a pošel hlady, protože nevěděl, kterou sežrat, nakonec nejedeme ani na jednu z nich a vyrážíme do lesa. Bylo tam krásně.

2 komentáře :

  1. Chtělo by se říct, jak málo stačí člověku k radosti, ale ono je to tak MOC!:) Chválím pět krásných bodů a tleskám:)

    OdpovědětSmazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.