Měří to půl metru...

úterý 19. července 2016

... a někde se toulá.


Po návratu z dovolené tu byl jen tvůj chlupatý pelech a vylízaná miska. Co deset minut tě voláme, ale ty nikde. Chybí mi ranní buzení zaseknutým drápkem do chodidla. Chybí mi tvoje chrápání v naší posteli. Chybí mi mňoukání u kuchyňské linky, když krájím maso na večeři. Chybí mi každodenní tahání klíšťat z kožichu. Chybí mi mokré ťapky na podlaze. Chybí mi naše hry na babu kolem krbu. Chybí mi chlupy na tričku a podrápané ruce...

Chybíš mi...

Ášo, tak nedělej fóry a už se vrať.

16 komentářů :

 1. To je dovod, preco aj domacich mazlickov vybavit mobilnymi zariadeniami. Takto sa ani nedozvie, ze ho hladate :-) . Fotka je skvela.

  OdpovědětVymazat
 2. CHodím kamarádům krmit koťátko a každý den podávám zprávy o tom, jak se malá má a oni pokaždé odpoví, že jim moc chybí a jak se na ni těší, takže to chápu a také volám - Ášo, doprčic, tak už se vrať!!!

  OdpovědětVymazat
 3. A jak asi chybí holkám! Zrovna v tomhle věku se ztratil tehdy můj zrzeček Minďouš (nejdříve to byla Minda, než jsme zjistili, že je to kocourek). Celé dva dny jsem probrečela, než se vrátil domů. Tak držím palce, ať je to co nejdřív.

  OdpovědětVymazat
 4. No to je tulák... když se ti naši borci někde zasekli a ani volání je nedonutilo k návratu, tak mi moc pomohl šuplík s příbory při otvírání a zavírání. Pěkně jsem příborům pomohla k většímu randálu a co vida, přes střechy dělali šipky, jen aby to stihli :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to dobře znám ... to čekání a vyhlížení na verandě ...
  Ášoooo, slyšíš.... doma tě čekají ! ♥♥

  OdpovědětVymazat
 6. Ach, to mě moc mrzí. Doufám, že vše dobře dopadne a budete brzy zase kompletní.....
  Hezké dny přeji, Klárka.

  OdpovědětVymazat
 7. Zdravím,taky máme úplně"stejného"kocoura,zvlášť co se vizáže týká.Bude mít tři roky a po kastraci je z něj povaleč domácí co se netoulá a hlídá si své teritorium.To chce čas a Áša se taky zklidní.Vsadím se,že šel někam kde bude mít pravidelný příjem žrádla:).Jenom počítejte s tím, že až se vrátí bude na vás naprdlý.
  Tak hezké letní dny:)
  katka z km

  OdpovědětVymazat
 8. Zdravím,co to čtu((((,ani se neptám co B..On se vrátí,kde by mu bylo tak dobře.....Držím palce,všechny čtyři.Šárka

  OdpovědětVymazat
 9. Jejda, chudák holky! Ale on se vrátí! Peťula

  OdpovědětVymazat
 10. Taky volám, ty darebo Ášo vrať se už, doma jim je bez tebe smutno.
  šárka 2.

  OdpovědětVymazat
 11. Tak co? Už je doma? I my z Ráje voláme:" Ášo, mazej domů !!!!!!" Máme brita, tak víme, pokaždé jsou to nervy a když se uraženec vrátí, my nehubujeme, my se intenzivně mazlíme a vnucujeme. Myslíme na Vás z kopečku a držíme pěsti. Všechny!!! Ahojky Radka

  OdpovědětVymazat
 12. Moc všem děkujeme za milá slova podpory. Áša se bohužel neobjevil. Nepřestáváme ale věřit a pořád vyhlížíme...

  OdpovědětVymazat
 13. Taky nám takhle mezi dvěma dovolenýma zmizel kocour. Nezapomenu na ten jeho výraz, když jsem při odjezdu zavírala vrata do zahrady. To zklamání a uražení z něj přímo sálalo. Až mě to zarazilo. Když pak tchýně volala, že už druhý den nepřišel domů, ani mě to nepřekvapilo. Hledala jsem a čekala dlouho, ale marně. Ale na druhou stranu - manželovi se zatoulaná kočka vrátila po dvou letech! Rovněž u toho byla tchýně a málem z ní dostala infarkt, jak si to Rebeka otevřenými dveřmi naštrádovala do obýváku, jako by se vůbec nic nestalo..

  OdpovědětVymazat
 14. Treba veriť a nestrácať nádej. Kocúri sa vracajú aj po dlhšej dobe, ale to čakanie je najhoršie. Asi Vás chce tak trošku vytrestať, že ste ho nechali samého doma. Viem ako sa cítite a preto držím päste a privolávam Ášu na diaľku. Andrea

  OdpovědětVymazat
 15. Tome dlouho jsem tu nebyla a teď čtu zprávu,při které se mi svírá hrdlo.Umím si představit,jak vám je všem smutno.Zkuste toho psího detektiva a nebo i Fb..Kdyby jste mi napsal z jakého okolí se ztratil,tak bych se svolením použila tuto fotku a také vložila na Fb. Držím palce,aby se Áša mezi vás vrátil.Držte se.Anna.

  OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.